BDAR
gdpr

Jūsų asmens duomenų valdymas

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymas ir ištrindami įrašytus slapukus.


Metų pabaigoje – padėka turizmo paslaugų ir produktų teikėjams

Data

2022 12 20

Įvertinimas
0
DJI_0089.JPG

Dar vieni metai eina į pabaigą. Gruodžio vidurys. Stori sniego patalai užklojo žemę. Netruks ateiti ir didžiosios metų šventės  Kūčios ir šv. Kalėdos. Ties naujųjų metų slenksčiu visada įdomu pasižiūrėti, kas per tuos metus nuveikta, padėkoti visiems už gražius darbus ir bendradarbiavimą.

Metų pabaigoje Lankytojų aptarnavimo skyriaus darbuotojai skaičiuoja, kiek žmonių per metus apsilankė Žemaitijos nacionaliniame parke. Tuo tikslu visus metus vykdoma lankytojų apskaita Platelių lankytojų centre, taip pat skaičiuojami lankytojai tam tikrose nacionalinio parko vietose, Žemaitijos nacionalinio parko direkcijos ekspozicijų, organizuotų renginių, ekskursijų dalyviai, surenkama informacija apie apsilankiusius lankytojus iš kitų fizinių ar juridinių asmenų, teikiančių apgyvendinimo, maitinimo, edukacinių programų ir kitas paslaugas Žemaitijos nacionaliniame parke. Skaičiavimai eina į pabaigą. Tiksli ataskaita apie šių metų lankytojus bus pateikta kitų metų sausio mėnesį, su ja galėsite susipažinti mūsų interneto tinklalapyje.

Norime nuoširdžiai padėkoti visiems Žemaitijos nacionalinio parko produkto ženklo turėtojams, kurie prisideda prie Žemaitijos nacionalinio parko garsinimo, teikdami kokybiškas apgyvendinimo, turistinės stovyklos, maitinimo, dviračių nuomos, jodinėjimo žirgais ir kitas paslaugas. Išradingos ir informatyvios edukacinės programos, pristatant lankytojams tradicinius žemaičių valgius, audimą, natūralaus vilnos dažymą, supažindinant juos su ekologiško-biodinaminio ūkio produkcija, tradiciniais lietuviško darželio augalais, bičių gyvenimu, išbandant bičių terapijos paslaugas, siūlant įsigyti medaus ir kitų bičių produktų, iš bičių vaško nulietų žvakių. O kur dar tautodailininkų ir menininkų sukurti tradicinių verslų produktai: medžio drožybos, tapybos darbai, riešinės, „kutiniai“ takai, takeliai, iš natūralių medžiagų siūti žaislai.

Nacionalinio parko lankytojai būna nustebinti siūlomų paslaugų ir produktų gausa.

Tikimės, kad ir kitais metais Žemaitijos nacionalinio parko lankytojus džiuginsite savo kūrybingumu, darbštumu, užsidegimu ir tikėjimu tuo, ką darote. O mes, nacionalinio parko direkcijos darbuotojai, kiekvienas savo srityje, visada pasirengę jums padėti savo patarimais.

Ramaus ir džiaugsmingo švenčių laukimo.

Lankytojų aptarnavimo skyriaus gidė Aušra Brazdeikytė